Srpen 2019

I poslední prázdninové dny ve školce byly veselé. Celé jsme je strávili s králíky Bobem a Bobkem.

První den byli Bob a Bobek v ZOO. Pokusili jsme si vyrobit podobnou ZOO, jakou naši chlupatí kamarádi navštívili. Pluli jsme po moři a z modelíny vytvořili zvířátka.


V dalších dnech se z Boba a Bobka stali trosečníci. Ocitli se uprostřed moře a pluli na ostrov, kde nás čekal kmen domorodců s náčelníkem. Vyrobili jsme si stejnou náčelnickou čelenku, jakou měl on a moc nám slušela.


Také jsme si s Bobem a Bobkem zahráli na záchranáře. Povídali jsme si o tom, jak je důležité cvičit a správně se stravovat, abychom byli pořád čilí a obratní a mohli také někomu pomoci, jako Bob a Bobek. Ukázali jsme si některé cvičební pomůcky, které můžou šikovní záchranáři používat, aby měli dost síly.

 

S Bobem a Bobkem jsme hledali poklad.Užili jsme si super dobrodružství a na konci nás čekala sladká odměna.

A protože prázdniny už pomalu končí, lidé se vracejí z dovolených a prázdnin, jsou silnice plné aut a motorek. I u nás ve školce jsme si na takovou situaci zahráli. Jezdili jsme po našem malém dopravním hřišti a museli dávat pozor,na ostatní kamarády, abychom svým dopravním prostředkem nezpůsobili nějakou dopravní nehodu, nebo je dokonce nezranili.

 

© 2018 MŠ Chudenice

Please publish modules in offcanvas position.